Strona główna Kultura „Zaułek Kuglarzy”. Zapraszają na warsztaty żonglowania

„Zaułek Kuglarzy”. Zapraszają na warsztaty żonglowania

0

Fundacja Inicjatywa B rozpoczyna otwartą rekrutację do klubu warsztatowego pn. „Zaułek Kuglarzy”. Warsztaty cykliczne dedykowane dla osób zainteresowanych (od 12 lat) odbywać się będą we wtorki od marca 2024 r., w godz. 19.00-20.30 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie, a w okresie letnim w żarowskim parku.

fot. pixabay

– W programie warsztatów znajdzie się nauka żonglerki na poziomie początkującym i zaawansowanym. Do dyspozycji uczestników klubu warsztatowego będzie kilkadziesiąt narzędzi kuglarskich m.in. flowersticków, diabolo czy poi. Po opanowaniu podstawowych tricków skupimy się na tworzeniu choreografii, która zostanie wykorzystana podczas pokazów treningowych, ze światłem, a w przyszłości z prawdziwym ogniem! – zachęcają organziatorzy.

Aby zapisać się do klubu warsztatowego Fundacji Inicjatywa B, należy pobrać, wypełnić, zeskanować i odesłać na adres: [email protected] zgłoszenie uczestnictwa. Udział w „Zaułku Kuglarzy” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o naborze: https://inicjatywab.pl/2024/02/05/zongluj-w-zarowie-zaulek-kuglarzy-rekrutacja/

/informacja organizatora/

Poprzedni artykułUzdolniona programistka ze świdnickiej „Szóstki”
Następny artykułJak przygotować w domu miejsce do pracy?