Strona główna Wydarzenia Strzegom Walentynkowa atrakcja stanęła na strzegomskim Rynku

Walentynkowa atrakcja stanęła na strzegomskim Rynku [FOTO]

0

Samorządowcy ze Strzegomia zachęcają mieszkańców oraz odwiedzających miasto do fotografowania się na tle konstrukcji nawiązującej tematycznie do walentynek, która stanęła na strzegomskim Rynku.

Z okazji przypadających na środę, 14 lutego popularnych walentynek, czyli święta zakochanych, przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców małą niespodziankę. W zachodniej pierzei strzegomskiego Rynku – blisko fontanny – stanęła efektowna konstrukcja nawiązująca tematycznie do walentynek – informuje burmistrz Zbigniew Suchyta.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości odwiedzających nasze miasto do fotografowania się na jej tle. Z pewnością będzie to niezwykle cenna i interesująca pamiątka! Jesteśmy przekonani, że w najbliższych dniach będzie to najpopularniejsze miejsce w naszej gminie i powstanie tam wiele pięknych i romantycznych zdjęć – dodaje Suchyta.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułMiłość dojrzała i jej wyzwania. W Świdnicy wystąpili Stefano Terrazzino i Emilia Komarnicka-Klynstra [FOTO/VIDEO]
Następny artykuł„Niezwykłe znalezisko sprzed około 2700 lat”. Odkrycia dokonano podczas remontu drogi [FOTO]