Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca. Do świdnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt przekazali pół tony karmy.

Zbiórka karmy została zorganizowana w ramach konkursu „Klasa Ekomaniaków”. Uczniowie z ulicy Jana Pawła II zebrali 302,6 kg karmy, a uczniowie z ulicy Mickiewicza – 224,15 kg. Łącznie zebrano i przekazano do schroniska 526,75 kg karmy.
/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/
![Strażacy ruszyli sprzątać las, do udziału w akcji zaprosili mieszkańców [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Jaworzyna-sprzatanie-lasu-2026.06.20-mix-238x178.jpg)








