Strona główna Sport Inne Zimowy PGE Narodowy w Trasie zawita na lodowisko OSiR

Zimowy PGE Narodowy w Trasie zawita na lodowisko OSiR

0

Już 13 i 14 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko OSiR w Świdnicy. Skorzystać będzie można z doświadczenia wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii. Do zdobycia są bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz trzeci rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Świdnica. Już 13 i 14 stycznia (sobota, niedziela), na 1800 m² lodowiska OSiR w Świdnicy (ul. Śląska 35) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo lodowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach 3 rodzajów aktywności na lodzie, którym towarzyszyć będą również animacje w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, a także łamigłówki i konkursy z nagrodami czy popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W ŚWIDNICY:

– Poranki dla dzieci z PGE: 11:00-11:45; 12:30-13:15
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

– Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych: 14:00-14:45; 15:30-16:15
Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

– Disco Lodowisko z 4FUN.TV: 17:00-17:45
Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

– Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie: 11:00-18:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach wstępu. Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach Zimowego PGE Narodowego w Trasie są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

/OSiR/

Poprzedni artykułO potencjale seniorów w Sejmie z udziałem świdniczanki
Następny artykułDachowanie, zderzenie. Popołudnie pełne zdarzeń drogowych