Strona główna 112 Zderzenie dwóch aut na krajowej „trzydziestce piątce”

Zderzenie dwóch aut na krajowej „trzydziestce piątce”

0

Według wstępnych informacji nikt nie doznał poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 35 w Szczepanowie.

Zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 15.40. – Zderzyły się dwa samochody osobowe. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami zdołały je opuścić o własnych siłach. Dwie osoby, które uskarżają się na dolegliwości, zostaną przekazane pod opiekę ratowników medycznych – mówi mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

– Do zderzenia Renault i Volkswagena doszło podczas manewru wyprzedzania. W sumie pojazdami podróżowało 6 osób – informuje asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

W miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Droga krajowa nr 35 jest częściowo zablokowana przez pojazdy służb ratunkowych. Strażacy apelują przy okazji do zmotoryzowanych o ostrożną jazdę w związku z warunkami panującymi na drogach i informują, że na krajowej „trzydziestce piątce” jest bardzo ślisko.

/mn/

Poprzedni artykułJeszcze 2 tysiące kopciuchów. Strażnicy i urzędnicy przeprowadzili już 40 kontroli
Następny artykułBędą gminne mieszkania i ponad milion złotych dla sołectw w gminie Świdnica