32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Zachęcamy do udziału w Gminnym 32. Finał WOŚP w Witoszowie Dolnym, a także w sportowych imprezach poprzedzających Finał, które odbędą się w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym – zaprasza Gminne Centrum Kultury i Sportu gminy Świdnica.

– W sobotę 27 stycznia „Wspinamy się dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Start o godz. 10:00, ścianka wspinaczkowa w Centrum Sportowo – Rekreacyjne w Witoszowie Dolnym. Udział w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie po wsparciu zbiórki publicznej kwotą co najmniej 20 zł, poprzez wrzutkę do puszki WOŚP umieszczonej w Centrum – zachęcają organizatorzy.
/Źródło Gmina Świdnica-miejsce gdzie warto żyć/

![Dorota Kołodziej i utalentowane wokalistki z gminy Świdnica zawładnęły dożynkową sceną w Wilkowie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/koncert-dozynki-Wilkow-15-238x178.jpg)
![Barwny korowód i pyszności na stoiskach. Dożynki Gminy Świdnica w Wilkowie [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/dozynki-gminy-Swidnica-w-Wilkowie-29-sierpnia-2026-8-238x178.jpg)

![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-100x75.jpg)





