Tuż przed feriami zimowymi i na sto dni przed maturą na tradycyjnym balu spotkali się przyszli maturzyści i nauczyciele I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy. Najpierw był dostojny polonez, zachwycający walc, a później taneczne szaleństwo.

Tegoroczni maturzyści z Kasprowicza bawili się w Hotelu Esperanto. „Choć zaczęło się tradycyjnie spokojnie- piękny polonez, podziękowania, życzenia i na koniec tej dostojnej części zachwycający walc, przygotowany z grupą uczniów przez królową tanecznych parkietów- prof. Annę Wojas. Ale potem to już była czysta ekologiczna energia, petarda o niebo lepsza i efektowniejsza niż te niepotrzebne noworoczne sztuczne ognie!” – czytamy na profilu szkoły w mediach społecznościowych, a na dowód I LO zamieszcza zdjęcia.
Matura 2024 rozpocznie się 7 i potrwa do 24 maja.
/Zdjęcia udostępnione w mediach społecznościowych I LO w Świdnicy/



![Przechylone drzewo zagrażało linii energetycznej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/page-11-100x75.jpg)


![Pożar na terenie świdnickiej odlewni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Kliczkowska-pozar-2026.05.13-1-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)