Strona główna Sport Piłka ręczna Kolejne doświadczenie zebrane

Kolejne doświadczenie zebrane

0

W nowym roku jako pierwsi do walki o ligowe punkty wróciły tworzone przez juniorów młodszych trzecioligowe rezerwy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. W niedzielę, 28 stycznia świdniczanie podejmowali drużynę KS Venetia Ostrów Wielkopolski.

Młoda świdnicka drużyna rozegrała przyzwoite zawody, ale na drugie zwycięstwo w sezonie musi jeszcze poczekać. Rywale lepiej weszli w mecz i po 10 minutach prowadzili już 6:1. Potem gra się wyrównała, a dystans kilku trafień utrzymywał się do 54. minuty (24:28). W samej końcówce przeciwnicy powiększyli swoją przewagę do dziewięciu bramek.

ŚKPR II Świdnica – Venetia Ostrów Wlkp. 25:34 (12:18)

ŚKPR II: Jamroży, Anioł – D. Blaszczyk 7, Lipek 5, Matyjas 5, Mitek 3, Marek 3, Choiński 1, Czapla 1, Mitszak, Tarnoski, Suchecki, Wróbel, Ruszaj.