Strona główna Sport Piłka nożna W kolejny rok z mocnym naborem do najmłodszych drużyn piłkarskich!

W kolejny rok z mocnym naborem do najmłodszych drużyn piłkarskich!

0

Trwa ostatni tydzień treningów piłkarskich najmłodszych grup w roku kalendarzowym 2023. Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica nie próżnuje i rozpoczyna właśnie bardzo duży, zimowy nabór do biało-zielonych grup treningowych, które swoje zajęcia rozpoczną już od początku stycznia 2024. – Nie czekajcie, dzwońcie, pytajcie, zapisujcie się na bezpłatne zajęcia próbne i zróbcie swoim pociechom fantastyczny prezent! – zachęcają przedstawiciele klubu.

– Zima to również doskonały moment, by dołączyć do klubu, rozpocząć albo kontynuować swoją przygodę z futbolem właśnie w biało-zielonych szeregach. Czekają na Was wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem pedagogicznym i licencjami trenerskimi Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na Wasze pociechy czeka przede wszystkim znakomita zabawa w ramach zasad fair-play, tak ważna w dzisiejszych czasach aktywność fizyczna i możliwość rozwoju sportowego pod okiem fachowców w swojej dyscyplinie sportu i swoich kategoriach wiekowych – przekazują włodarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. 

Na biało-zielonej liście IgnerHome Polonii-Stali znajduje się blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek, a świdniczanie są jedynym klubem na terenie byłego województwa wałbrzyskiego posiadającym komplet drużyn w najbardziej prestiżowych klasach rozgrywkowych na terenie naszego województwa – w ligach dolnośląskich. To daje możliwość walki na co dzień z najlepszymi z najlepszych na terenie Dolnego Śląska. Na rundę sezon 2023/2024 desygnowanych do gry zostało 25 klubowych drużyn w kategoriach skrzatów, żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów. To liczba robiąca wrażenie i wynik zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o kluby Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (teren byłego województwa wałbrzyskiego) i zdecydowana wojewódzka czołówka.

Jakość szkolenia, kwalifikacje trenerskie i poziom prowadzonych zajęć sportowych zostały właśnie docenione przez krajową centralę – Polski Związek Piłki Nożnej. Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica po raz kolejny otrzymał srebrny certyfikat i znalazł się wśród wyróżnionych klubów w bardzo prestiżowym programie Certyfikacji PZPN. To program doceniający codzienną pracę, który jest olbrzymim wyróżnieniem dla klubu, jak i całego miasta Świdnica. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica jako jedyny klub w mieście może pochwalić się takim sukcesem.

Na co dzień młodymi piłkarzami w świdnickim klubie opiekuje się 14 trenerów z licencjami UEFA A, UEFA B i UEFA C Polskiego Związku Piłki Nożnej. Klub to nie tylko tradycyjne zajęcia na boisku i w halach sportowych, ale także specjalistyczne treningi bramkarskie, treningi motoryczne, obozy sportowe, udział w turniejach piłkarskich, czy klasy sportowe o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

Zimowy nabór skierowany jest do chłopców i dziewczynek w kategoriach młodzików (roczniki 2011/2012), orlików (2013/2014), żaków (2015/2016), skrzatów (2017/2018) i smerfów (2019/2020). Wszelkie pytania i zapisy na treningi otwarte pod numerem telefonu: 604-862-195. Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na boiskach piłkarskich i halach sportowych!

/IgnerHome Polonia-Stal Świdnica/

Poprzedni artykułCoraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć [WYNIKI]
Następny artykułMała Czarna – elegancka sukienka, która nie wychodzi z mody