Aktualizacja: Koty znalazły dom, dziękujemy.
Miejscem zamieszkania Magdy (kolorowa) i Maksa (szaro-biały) są okolice jednego ze śmietników.To młode kociaki, nie mają jeszcze roku. Przyjacielskie i oswojone szukają ludzkiego towarzystwa. Zostały zabezpieczone w ogrzewanej piwnicy i są dokarmiane. Kotka Magda została właśnie wysterylizowana. Miziaki szukają domu lub domów. Najlepiej z możliwością wychodzenia, bo już przyzwyczaiły się do wolności. Chociaż niekoniecznie, bo często zdarza się, że kociak w nowym, ciepłym, kochającym domu, z pysznym i stałym jedzonkiem nie ma ochoty na zimną i głodną wolność. Obowiązuje wizyta i umowa przedadopcyjna.
/TOZ Świdnica/

![Zaginęła Lusia. Kotka ma charakterystyczne, duże oczy [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260608_211834-1-238x178.jpg)
![Zaginął pies Bary [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zastruze-zaginal-Bary-mix-238x178.jpg)
![Bocianie trojaczki na gnieździe, o które wystarał się mieszkaniec Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/bociany-Pszenno-9-06-2026-fot.-Dawid-Sobczyk-3-238x178.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




