Na drodze wojewódzkiej nr 382 pomiędzy Strzegomiem a Rogoźnicą samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Podróżował nim tylko kierowca. Mężczyzna opuścił pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb.

Kadr z nagrania na Dolnośląskie alarmowo
Podkomisarz Szymon Szczepaniak Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy informuje, że służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 11.49. – 20-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, kierujący samochodem marki Audi, jadąc od strony Jawora w kierunku Strzegomia na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, a następnie dachował. Mężczyzna był trzeźwy – dodaje naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego ze świdnickiej komendy.
Kierujący nie doznał obrażeń i nie wymagał pomocy medyków. Na miejscu pracowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policja.
/red./


![Zderzenie na krajowej 5-tce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/09/wypadek-Strzegom-3-1-238x178.jpg)


![Zderzenie na krajowej 5-tce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/09/wypadek-Strzegom-3-1-100x75.jpg)



![Zdjęcia czytelników z wakacji 2025 [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/08/Pustkowo-23.08.2025-fot.-Dorota-Wolinska-100x75.jpg)
![Kameralne koncerty w Pałacu Gruszów. Kto wygrał bilety? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/06/fot.-facebook-Palac-Gruszow-kadr-100x75.jpg)