Strona główna Wydarzenia Żarów Wszystkich Świętych w Żarowie. Będą zmiany w organizacji ruchu

Wszystkich Świętych w Żarowie. Będą zmiany w organizacji ruchu

0

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych w rejonie cmentarza komunalnego w Żarowie wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Będą one obowiązywać od wtorku, 31 października do czwartku, 2 listopada. Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na znaki drogowe i stosowanie się do obowiązujących zmian.

Tradycyjnie jak każdego roku, tuż przed 1 listopada, zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzu komunalnym w Żarowie, gdzie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Wjazd na cmentarz obowiązywał będzie od ulicy Armii Krajowej, wyjazd drogą za cmentarzem. Prosimy o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywać od wtorku, 31 października do czwartku, 2 listopada 2023 roku – informuje Wojciech Lesiak, kierownik referatu inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Żarowscy urzędnicy przypominają również, żeby w tych dniach zachować szczególną ostrożność na drogach, zwłaszcza w rejonie cmentarza. – Bądźmy świadomi utrudnień i zmian w organizacji ruchu. Parkujmy samochód w miejscach wyznaczonych, pamiętając, aby nie zastawiać drogi innym. Udając się na cmentarz zabierzmy z pojazdu atrakcyjne przedmioty i dokumenty, samochód zamknijmy uruchamiając urządzenia alarmowe. Warto pamiętać, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych – apeluje Magdalena Pawlik z Urzędu Miejskiego w Żarowie.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułJak stworzyć nastrojową oranżerię – praktyczne wskazówki
Następny artykułJak dobrać odpowiednie drzwi wejściowe do domu