Strona główna Wydarzenia Dobromierz Lokalni producenci na jarmarku w Dobromierzu

Lokalni producenci na jarmarku w Dobromierzu [FOTO]

0

Kapryśna pogoda nie pokrzyżowała planów Lokalnej Grupy Działania Szlakiem Granitu i zrzeszonych w niej producentów, którzy w niedzielę spotkali się na Jarmarku Produktów Lokalnych w Dobromierzu. Kilkunastu wystawców prezentowało swoje wyroby w sali konferencyjnej, działającego od niedawna Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku. Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa granitu.

– Jednym z założeń naszej działalności jest wsparcie lokalnych producentów i tego, co powstaje w zaciszu ich pracowni czy manufaktur. Przestrzeń Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu daje nowe możliwości promocji, które staramy się wykorzystać. Stąd kontynuacja cyklu pn. Jarmark Produktów Lokalnych, który mam nadzieję, że stanie się tutaj nową, świecką tradycją– informuje prezes LGD Szlakiem Granitu – Krystian Ulbin i dodaje jednocześnie, że kolejny jarmark odbędzie się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Na uczestników wydarzenia czekały stoiska kilkunastu wystawców z lokalnymi produktami, w tym miodami, przetworami z sezonowych warzyw i owoców. Nie zabrakło także rękodzieła oraz praktycznych upominków.

/Źródło Radio Sudety/

Poprzedni artykułBezdomniaki z Pogodnej 3 czekają dzisiaj na gości [FOTO]
Następny artykułDolnośląskie rozgrywki najmłodszych piłkarzy [FOTO]