Strona główna 112 Wypadek na trasie Świdnica-Wrocław. Poszkodowana zabrana do szpitala śmigłowcem

Wypadek na trasie Świdnica-Wrocław. Poszkodowana zabrana do szpitala śmigłowcem

0

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 35 między Świdnicą a Wrocławiem, pod Gniechowicami (pow. wrocławski). To kolejne zdarzenie drogowe, do którego doszło dzisiaj na tej trasie.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika portalu Swidnica24.pl

Według informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku z udziałem BMW oraz Peugeota doszło o godzinie 17.29 między Siedlakowicami a Gniechowicami. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Działania ratownicze na miejscu wypadku były prowadzone do godziny 18.55. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Dwie godziny wcześniej do zderzenia dwóch pojazdów doszło również na wysokości stacji paliw w Tworzyjanowie. W jego wyniku także poszkodowana została jedna osoba. Służby ratunkowe apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami.

/mn/

Poprzedni artykułSołtyska Wirek ciągnęła psa za samochodem. Prokuratura żąda bezwzględnego więzienia, obrona pozostawienia”zawiasów”
Następny artykułWystartowały zmagania w ramach „Współzawodnictwa szkolnego” [FOTO/WYNIKI]