Strona główna Konkursy Rajdowe rozdanie. Wygraj książkę „Polacy w Rajdach Safari”

Rajdowe rozdanie. Wygraj książkę „Polacy w Rajdach Safari” [KONKURS]

0

X Dolnośląski Rajd o Kropelce już w sobotę, 30 września wystartuje w Świdnicy. Z tej okazji organizatorzy ekonomicznej rywalizacji przygotowali wyjątkowe rajdowe rozdanie. Weź udział w konkursie i wygraj książkę „Polacy w Rajdach Safari”!

Specjalne rozdanie dla miłośników motorsportu przygotował Komandor Rajdu o Kropelce, Robert Jagła. Do wygrania dwie książki „Polacy w Rajdach Safari”.

Publikacja przedstawia historię Polaków, którzy brali udział w legendarnym Rajdzie Safari. – To zdecydowanie najtrudniejszy ze wszystkich rajdów świata. Pierwszym Polakiem, który stanął na starcie, był Sobiesław Zasada w 1969 roku. Mistrz Zasada wziął udział w tej imprezie aż 9 razy, z czego ostatni w 2021 r., w wieku 91 lat. Pobił wtedy rekord świata – został najstarszym uczestnikiem rajdów WRC w historii Motorsport – zapowiada treść wydawca.

Książka trafi do osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie: Dlaczego chciałabyś/chciałbyś przeczytać „Polacy w Rajdach Safari”? Odpowiedzi należy przesyłać do 29 września do godziny 10.00 na adres [email protected], wpisując w temacie „Książka”. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Książek nie wysyłamy. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

/oprac. red./
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułMyślała, że pomaga synowi. Pieniądze trafiły do oszusta
Następny artykułO szansach na wygraną i ratowaniu lokalnych mediów. Rozmowa z Szymonem Hołownią [WYWIAD/FOTO]