Na najbliższą sobotę, 23 września zaplanowano XIV Świdnicki Turniej Masters w piłce ręcznej. W turnieju oldbojów zaprezentuje się w sumie jedenaście zespołów – pięć żeńskich i sześć męskich.W tym gronie nie zabraknie gospodarzy – ekipy Masters Świdnica złożonej między innymi z byłych zawodników Elmotu, Bel-Polu i ŚKPR-u Świdnica.

Wszystkie mecze odbędą się w hali Zawiszów im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno. Początek godzinie 8.00. W obu kategoriach zespoły zagrają systemem każdy z każdym (mecz 1×20 minut). W kategorii kobiet zobaczymy: Olimpię Oborniki Śląskie, SPR Jelenia Góra Masters, Zagłębie Lubin Masters, Orlik Brzeg i Krajnę Nakło, natomiast w kategorii mężczyzn: Żórawinę United, Bór Masters Oborniki Śląskie, Budowlanych Nowa Sól, Old Boys Górnik Złotoryja, Oldboys Grunwald Poznań i Masters Świdnica.
Szczegółowy terminarz: https://skprswidnica.pl/download/masters23.pdf
/ŚKPR/
![Nasi pięściarze z medalami Mistrzostw Dolnego Śląska [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/1-2-238x178.jpg)
![Rywalizacja na lodzie zakończona [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Curling-Swidnica-22-marca-2026-fot.-Swidnica24-33-238x178.jpg)



![Kibolska ustawka za nasypem. Czaili się na zwolenników drużyn ze Świdnicy i Wałbrzycha [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/411-346254-100x75.jpg)


![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)