Strona główna Artykuł sponsorowany W jakich wnętrzach sprawdzają się obrazy przedstawiające trawy?

W jakich wnętrzach sprawdzają się obrazy przedstawiające trawy?

0

Okazuje się, że trawy to obecnie bardzo modny dodatek, który spotkać można w wielu wnętrzach. Wykorzystuje się je do tworzenia kompozycji bukietowych i umieszcza w wazonach. Można też zdecydować się na powieszenie na ścianach obrazów przedstawiających trawy. W jakich pomieszczeniach sprawdzi się taka dekoracja?

Obrazy trawy – kwintesencja stylu boho

Nie da się ukryć, że motyw suchych traw to przede wszystkim idealny wybór do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce boho i skandynawskiej. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie króluje natura.

Obrazy trawy często są otoczone białą, wdrukowaną ramą. Dodaje ona całości głębi. Tego typu dekoracje wykorzystać można nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale i biurze czy gabinecie. Co ciekawe, obrazy wcale nie muszą być powieszone na ścianie. Sporo osób decyduje się np. na ich oparcie na komodzie lub innym meblu. Prezentuje się to naprawdę efektownie, a przy tym nietuzinkowo.

Dlaczego obrazy to świetna dekoracja?

Na ogólny odbiór pomieszczenia wpływ mają nie tylko meble, podłogi czy ściany, ale i dodatki różnego rodzaju. Bez nich żadna aranżacja nie jest kompletna. Niezmiennie od lat dużą popularnością cieszą się obrazy wieszane na ścianach. Dlatego nie warto z nich rezygnować podczas urządzania swojego domu czy mieszkania.

Przede wszystkim nie ma szybszego sposobu na odmienienie wnętrza niż powieszenie na ścianie nowego obrazu. Zawsze też można zmienić jego ustawienie. Warto jednak dobrać motyw, grafikę do całego pomieszczenia. Modne obrazy trawy są idealnym wyborem do salonów utrzymanych w stylistyce boho, rustykalnej czy skandynawskiej. Mogą się jednak sprawdzić także we wnętrzach nowoczesnych, nadając im nieco przytulności.

Dzisiaj na zakup obrazu na ścianę pozwolić sobie może każdy. Tego typu dekoracje wcale nie są drogie, ale jednocześnie prezentują się niezwykle efektownie. Jednocześnie stanowią więc świetny pomysł na prezent np. na parapetówkę, urodziny, imieniny czy inną okazję.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPrzed nami szczyt sezonu grzybowego. Eksperci podpowiadają jak zbierać i przetwarzać grzyby
Następny artykułWrześniowa giełda staroci już w niedzielę