Strona główna Artykuł sponsorowany Szaty liturgiczne – świadectwo rzemiosła i pasji

Szaty liturgiczne – świadectwo rzemiosła i pasji

0

Liturgia to istotna część życia kościelnego, w której istnieje nie tylko duchowe znaczenie, ale również wspaniałe stroje i dodatki. W dzisiejszych czasach kościół poszukuje wysokiej jakości szat , obrusów, stuł czy innych dodatków , które uwydatnią celebrację i kunszt każdej mszy świętej. Czołową ofertą w tej branży jest nasza firma, której celem jest gwarancja najlepszej jakości tkanin, potwierdzających oczekiwania duchownych i parafii na całym świecie.

Pasja dla liturgii i tradycji

Szacunek do liturgii i tradycji kościoła to podstawa naszej firmy. To właśnie pasja do haftu i oddanie, przekładają się na nasze produkty, które są oryginalne pod względem jakości, profesjonalnego haftu i dbałości o szczegóły. Każdy detal produkowanych ornatów,  alb, szat czy dodatków liturgicznych jest precyzyjnie wykonany, uwzględniając  wymagania i obrzędy kościoła . Naszą precyzję uznały najważniejsze wydarzenia takie jak Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz jego Wizyta Apostolska na Litwie , a także wiele innych rozmaitych opraw wydarzeń liturgicznych.

Wyjątkowe wzornictwo

Na bieżąco weryfikujemy najlepsze preferencje w specjalności wzornictwa liturgicznego, jednak zawsze zachowujemy szacunek dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje zachowują zarazem tradycyjne wzory, które stosowane są od wielu lat, jak i najnowsze interpretacje,  które są coraz to częściej wybierane. Tym samym nasi klienci mogą pojąć decyzję zakupu spośród przestronnej gamy stylów, które idealnie oddają charakter każdej liturgii. W naszej ofercie można wybrać szaty, ornaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

Naszym zadaniem jest wykonanie produktów  perfekcyjnej jakości. W produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, aby zadeklarować niską zniszczalność i wygodę. Każdy detal, od haftów po zdobienia, jest starannie wykonany przez uzdolnionych rzemieślników, posiadających wieloletnie doświadczenie w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że każda parafia i duchowny ma swoje unikalne preferencje i potrzeby. Wychodząc naprzeciw, oferujemy usługi indywidualizacji naszych produktów. Klienci posiadają możliwość zmiany wielu dostępnych modeli. Podczas personalizacji oferujemy pomoc i profesjonalną obsługę opartą na 30-letnim doświadczeniu w hafcie szat liturgicznych, obrusów ołtarzowych, kompletów kielichowych i innych produktów potrzebnych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPo koncercie finałowym dziś ostatnie spotkania z folklorem w Strzegomiu [FOTO]
Następny artykułPoprawki na ostatniej prostej remontu Alei Niepodległości [FOTO]