Strona główna 112 Nocny wypadek na Śląskiej. Kierowca zakończył jazdę na płocie

Nocny wypadek na Śląskiej. Kierowca zakończył jazdę na płocie [FOTO]

0

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z wtorku na środę na ulicy Śląskiej w Świdnicy. Kierujący osobowym Audi wypadł tam z drogi i uderzył w płot pobliskiego przedsiębiorstwa.

zdjęcia nadesłane przez czytelnika portalu Swidnica24.pl

Według relacji osób postronnych do wypadku doszło we wtorek o godzinie 22.53. – Para nastolatków wracająca z siłowni, jadąc z nadmierną prędkością od strony Galerii, na ulicy Śląskiej nie wyrobili na zakręcie i wpadli na parking posesji Farmy Miejskiej – relacjonuje jeden ze świadków.

Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej, policję oraz pogotowie. – Samochód wjechał w ogrodzenie. Osoby podróżujące pojazdem opuściły go przed naszym przybyciem. Na miejscu udzieliliśmy im kwalifikowanej pierwszej pomocy – mówi mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Kierujący samochodem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, następnie uderzył w drzewo – informuje mł. asp. Michał Rzepecki ze świdnickiej policji. Funkcjonariusze będą prowadzić dalsze czynności w tej sprawie.

/mn/

zdjęcia nadesłane przez czytelnika portalu Swidnica24.pl

Poprzedni artykułNiezwykłe dzieje podświdnickiej wsi. Wkrótce premiera książki „Śmiałowickie opowieści” we wnętrzu zabytkowego kościoła [KONKURS]
Następny artykułDachowanie w Siedlimowicach. Dwie osoby trafiły do szpitala