Galeria Świdnicka szykuje akcję promocyjną związaną z powrotem do szkoły. Będzie można z niej skorzystać już 2 września.

Co trzeba zrobić? W sobotę, 2 września, zrób zakupy w dwóch różnych sklepach w Galerii Świdnickiej* na łączną kwotę minimum 150 zł, zgłoś się do punktu promocji i odbierz kartę podarunkową o wartości 50 zł do salonu Empik**
*Karty nie będą wydawane za zakupy dokonane w sklepach i Empik
**Liczba kart ograniczona.
Punkt promocji czynny 02.09.2023 r. w godzinach 11.00 – 21.00 lub do wyczerpania puli nagród.
Szczegóły w regulaminie na stronie www.galeria-swidnicka.pl




![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


