Mandatem ukarana została kierująca osobowym Seatem, która we wtorkowe popołudnie doprowadziła do kolizji na skrzyżowaniu ulic Komunardów i Kolejowej w Świdnicy.

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych – Seata i Audi – doszło około godziny 14.45. – Kierująca pojazdem marki Seat została ukarana mandatem i punktami karnym. Zatrzymano dwa dowody rejestracyjne – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. W wyniku kolizji żadna z osób podróżujących pojazdami nie doznała obrażeń.
/mn/


![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-238x178.jpg)


![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)



![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)