Strona główna Temat dnia Rowerem do Galerii Świdnickiej. Kręć kilometry dla Świdnicy i odbierz nagrodę!

Rowerem do Galerii Świdnickiej. Kręć kilometry dla Świdnicy i odbierz nagrodę!

0

25 czerwca przejedź jednorazowo 20 km na rowerze, zarejestruj trasę w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski dla Świdnicy w bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta. Po przejechaniu trasy zgłoś się do Galerii Świdnickiej i odbierz nagrodę voucher na bezpłatny serwis rowerowy lub skarpetki rowerowe „Świdnica na rowery”.

Rajd „Świdnica na rowery” 2022

Jak dołączyć do rywalizacji? – Ściągnij bezpłatną aplikację Aktywne Miasta >>> zarejestruj się >>> dołącz do rywalizacji Rowerowa Stolica Polski dla miast i wybierz Świdnicę >>> w dniu akcji wybierz aktywność, wciśnij START i gotowe możesz zaczynać swoją przejażdżkę! Pamiętaj naładuj telefon przed jej rozpoczęciem – tłumaczy organizator.

Więcej informacji o całej rywalizacji Rowerowa Stolica Polski na stronie: www.sport.swidnica.pl

Nagrody* będą wydawane  tylko za okazaniem aplikacji i zgodnie z kolejnością zgłoszeń w punkcie promocji  w Galerii Świdnickiej – w niedzielę handlową 25 czerwca 2023 r. w godzinach 13.00 – 17.00 lub do wyczerpania puli nagród.

*Liczba nagród ograniczona – do wydania łącznie 100 voucherów na bezpłatny, podstawowy serwis roweru obejmujący: regulacje (hamulców, przerzutek, połączeń śrubowych), kontrolę ogumienia, ciśnienia w oponach, łożysk oraz smarowanie. Serwis zostanie dokonany w Bike Center w Świdnicy. Dodatkowo do wydania  100 par skarpetek rowerowych.

Szczegółowy regulamin na stronie: www.galeria-swidnicka.pl

Partnerem akcji są Miasto Świdnica oraz Stowarzyszenie LOT Księstwo Świdnicko-Jaworskie.

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułKraksa zniweczyła wakacyjne plany [FOTO]
Następny artykułDrzewo zablokowało drogę w okolicach Modliszowa