Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Jaworzyna Śląska. Od poniedziałku koniec drogowych utrudnień w rejonie wiaduktu

Jaworzyna Śląska. Od poniedziałku koniec drogowych utrudnień w rejonie wiaduktu

0

Od poniedziałku, 12 czerwca otwarty będzie przejazd pod wiaduktem na ulicy Wolności w Jaworzynie Śląskiej. Od kwietnia prowadzone były tam prace związane z przebudową drogi powiatowej, a na czas ich prowadzenia wyznaczono objazd.

zdjęcie z rozpoczęcia prac pod wiaduktem (11 kwietnia, fot. UM Jaworzyna Śląska)

Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego, zarządca drogi Nowy Jaworów – Żarów, w styczniu rozpoczęła prace związane z przebudową ulic Wolności i 1 Maja w Jaworzynie Śląskiej. W ramach inwestycji zajęto się m.in. usprawnieniem odprowadzania deszczówki pod wiaduktem na ulicy Wolności, co ma zapobiec zalewaniu tego odcinka po intensywnych deszczach. Realizacja prac wiązała się zamknięciem przejazdu dla samochodów pod samym wiaduktem. Takie ograniczenie wprowadzono 11 kwietnia.

Od poniedziałku, 12 czerwca będzie otwarty przejazd pod wiaduktem. Wciąż jednak trwają prace remontowe na ulicy Wolności przy chodniku od strony Biedronki dlatego prosimy kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności – informuje Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułW Świdnicy trwa walka o lekkoatletyczne laury! [FOTO]
Następny artykułMiłośnicy motoryzacji opanowali Strzegom. „Moto inwazja” z charytatywnym akcentem [FOTO/VIDEO]