Będzie radośnie i kolorowo, a przy tym nie zabraknie dodatkowych atrakcji – zapowiadają organizatorzy Święta Kolorów, które odbędzie się w niedzielę przy bosmanacie nad świdnickim zalewem Witoszówka. – Dołączcie do nas i przynieście ze sobą dobre humory, a my zadbamy o resztę! – zachęcają.

– Już 28 maja na Bosmanacie odbędzie się jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń roku. Czekają na Was atrakcje, które zapewnią wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Przygotowaliśmy dla Was aż 9 kolorów proszków. Kolorowa fala wyrzutów – poczujesz się jak w środku tęczy! Nasi DJe zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić. Kolorowa wata cukrowa – aby jeszcze bardziej osłodzić sobie ten czas. Bazooki CO2 – aby wyrzucić jeszcze więcej kolorowego proszku. Strefa foodtruck – pyszne jedzenie dla każdego. Wstęp na naszą imprezę jest darmowy – informują organizatorzy.
Wydarzenie nad zalewem Witoszówka rozpocznie się o godzinie 15.00. Impreza potrwa do godziny 18.00.

/opr. mn/
![Plac Pokoju coraz bardziej zielony [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Plac-Pokoju-rewaloryzacja-zieleni-2026.05-4-238x178.jpg)
![„Za brak refleksji zapłacą mieszkańcy”, czyli automat paczkowy na Polnej Drodze w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/automat-do-paczek-ul.-Polna-Droga-niszczony-trawnik-i-chodnik-1-238x178.jpg)


![Wymusił pierwszeństwo, auto wpadło do rowu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/2-1-100x75.jpg)

![Cross: Wspólna akcja policji i leśników [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/433-355568-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)