Nie tak dawno pięściarz Boks Polonii Świdnica – Eryk Sacko wywalczył złoty medal Mistrzostw Dolnego Śląska, a następnie triumfował w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych, uzyskując powołanie do kadry narodowej!

Świdnicki pięściarz uczestniczył w zgrupowaniu kadry Polski odbywającej się w Giżycku. To jeden z elementów przygotowań do lipcowych Mistrzostw Europy 2023, które będą miały miejsce w Rumunii.
/MDvR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








