Za nami 24. koncert w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych. Tym razem udało się zebrać na scenie artystów wskazanych przez świdnickich fanów muzyki podczas 2 różnych edycji konkursu organizowanego przez ŚOK. Dopelord i Ketha zagrali 29 kwietnia w Klubie Bolko.

– Dopelord i Ketha dostarczyli świetne występy, jakich w Świdnicy dawno nie było. Prezentowany przez nich metal nie należy do głównego nurtu, ale fani muzycznych poszukiwań z pewnością byli zadowoleni. Dopelord zagrał w Świdnicy już drugi raz, po 11 letniej przerwie – relacjonuje ŚOK.
/oprac. AN/
/komunikat – Bartosz Łabuda, ŚOK/
Reklama


![Fakty, sens życia i zęby pani Jadzi. Mariusz Szczygieł w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/II-Swidnicki-Festiwal-Literacki-iKropka-spotkanie-Mariusz-Szczygiel-2026.08.27-26-238x178.jpg)
![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-100x75.jpg)





