Strona główna 112 Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

0

W ręce policjantów z Żarowa wpadł 22-latek, który był poszukiwany w związku z zaległą karą pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, które miał przy sobie podczas zatrzymania.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Żarowie zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Świdnicy w związku z zaległą karą pozbawiania wolności w wymiarze 6 miesięcy. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 22-latku metalowy młynek z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego, który został zabezpieczony przez policjantów. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana, której zabezpieczono kilka porcji – relacjonuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Marihuana trafiła do depozytu, natomiast 22-latek do aresztu. – Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. O jego losie zdecyduje sąd. Grożą mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności – dodaje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułŚwidnica w biało-czerwonych barwach na Dzień Flagi [FOTO]
Następny artykułUroczyście i tanecznym krokiem. Świdniczanie świętowali Dzień Flagi [FOTO/VIDEO]