Strona główna 0_Slider Wywiążmy się dziś z roli faworyta

Wywiążmy się dziś z roli faworyta [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po środowej potyczce z Karkonoszami Jelenia Góra wygranej po rzutach karnych wracają do walki o ligowe punkty. Biało-zieloni mierzą się dziś na wyjeździe z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Start meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Antosik, Sowa, Kasprzak, Kotyla, Szydziak, Nazar, Wojciechowski, Kozachenko, Migas, Traczyk.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – pierwsza akcja gospodarzy – piłkę łapie Kot.

2′ – sporo dziś zmian w naszym zespole – z powodu kartek i przeziębień w wyjściowym składzie brakuje Moskwy, Frankowskiego, Filipczaka, Paszkowskiego i Trzepacza.

5′ – bardzo odważnie wchodzą w ten mecz miejscowi – rywale pressują i utrudniają nam grę i wyjście z własnej połowy.

8′ – cały czas więcej z gry mają przeciwnicy.

9′ – uderza Kozachenko – piłka mija światło bramki.

11′ – budzimy się, zaczynamy więcej operować piłką, ale brakuje cały czas precyzji.

13′ – dobra odpowiedź Zamku – uderzeniu z wnętrza pola karnego bardzo niedokładne.

15′ – bardzo brutalnie zaatakowany Traczyk – żółta kartka dla gracza rywali. Niestety to koniec meczu dla Kornela, którego zastępuje Moskwa.

20′ – dość ostry mecz w Kamieńcu Ząbkowickim rozgrywany na kiepskiej jakości boisku – więcej walki i fizyczności niż gry w piłkę.

23′ – przechwytujemy piłkę Antosik zagrywa niestety niedokładnie do Migasa.

27′ – staramy się coraz dłużej utrzymywać przy piłce, lecz cały czas brakuje strzałów na bramkę Zamku.

32′ – długa piłka do Migasa, który wyprzedził obrońcę i wydaje się był finalnie przez niego faulowany – zamiast faulu i czerwonej kartki, gra zostaje puszczona.

34′ – odpowiedź Zamku – uderzenie głową – dobra interwencja Kota.

35′ – kolejna bardzo dobra okazja gospodarzy – sytuacja jeden na jednego z Kotem i strzał niedokładny.

39′ – potężne uderzenie Sowy z dystansu – brakło niewiele!

42′ – mocne dośrodkowanie Sowy z rzutu wolnego – nikt nie dotyka futbolówki, a ta przelatuje minimalnie obok słupka.

45′ – Kozachenko potężnie uderza z okolicy 16. metra – na linii strzału znajduje się jednak obrońca!

koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

47′ – bardzo dobre wrzucenie piłki przez Kozachenko – uderza Kasprzak, niestety niedokładnie.

48′ – bardzo groźna odpowiedź rywali – ciemnoskóry napastnik Zamku nieczysto trafia w piłkę we wnętrzu pola karnego.

50′ – wrzut z autu – świetna okazja Nazara – broni bramkarz.

51′ – znakomite wejście w drugą połowę świdnickiego zespołu – główkuje Wojciechowski – piłka o centymetry piła dalszy słupek bramki.

54′ – kolejna wrzutka Kozachenki – dobrze interweniują obrońcy.

56′ – Migas wrzuca w pole karne – nikt niestety nie zamyka tej akcji.

57′ – Zamkovia odpowiada – strzał z dystansu bardzo niedokładny.

60′ – Frankowski wchodzi na boisko za Antosika.

63′ – Frankowski dośrodkowuje w pole karne – partnerzy nie nadążają, by zamknąć tą akcję.

63′ – szansa dla rywali – Kot wygrania piłkę spod nóg zawodnika miejscowych.

68′ – cały czas „bijemy głową w mur” – po dobrym początku i kilku szansach, cały czas mamy inicjatywę, ale nie generujemy kolejnych dobry okazji bramkowych.

69′ – bardzo dobrze piłkę w pole karne dogrywa Kozachenko – bliski sięgnięcia jej Migas, brakło niewiele.

70′ – kolejna „setka” naszego zespołu – Migas nie trafia głowa z kilku metrów!

72′ – Kozachenko schodzi, w jego miejsce Michta.

73′ – Frankowski uderza z dystansu – broni bramkarz.

73′ – Szydziak opatrywany – rozcięty łuk brwiowy.

75′ – akcja juniorów na wagę gola na 1:0 – Michta dogrywa, akcję zamyka Migas – prowadzimy!!!

76′ – Trzyna zastępuje Migasa.

76′ – Filipczak zmienia Szydziaka.

80′ – cały czas inicjatywa po stronie gości – walczymy o drugie trafienie.

82′ – z rogu dorzuca Frankowski – główkuje Wojciechowski – niestety niedokładnie.

83′ – Zamek opadł już dość wyraźnie z sił, gospodarze po przejęciu futbolówki ekspediują ją od razu do przodu długim zagraniem.

87′ – schodzi Wojciechowski – w jego miejsce kolejny młody gracz – Ratajczak.

90′ – sędzia dolicza 6 minut.

90+’ – huknął z dystansu Michta – bramkarz odbija piłkę.

90+’ – świdniczanie wydaje się kontrolują przebieg wydarzeń na murawie.

90+ – wrzucają w pole karne piłkę przeciwnicy – odgwizdany faul na Kocie.

koniec meczu – wygrywamy 1:0!

Poprzedni artykułGrzegorz Grzyb triumfuje w Świdnicy po raz piąty i wyrównuje osiągnięcie legend! [FOTO/VIDEO]
Następny artykułKraksa na Osiedlu Młodych. Zniszczonych około 10 samochodów, sprawca kompletnie pijany [FOTO]