Strona główna Artykuł sponsorowany Nowoczesne kabiny prysznicowe – co jest na topie?

Nowoczesne kabiny prysznicowe – co jest na topie?

0

Nowoczesne kabiny prysznicowe cenione są z uwagi na wygodę użytkowania czy oryginalny design. Wybór w tym zakresie na rynku jest naprawdę szeroki. Zatem na jakie kabiny prysznicowe warto zwrócić szczególną uwagę? Co obecnie jest w modzie?

Nowoczesne kabiny prysznicowe typu walk-in

Od kilku dobrych lat na rynku królują kabiny prysznicowe typu walk-in. Są one proste, minimalistyczne, pozbawione drzwi. Pod prysznic wchodzi się prosto z łazienki, a wejście jest otwarte. Korzystanie z takiego prysznica jest bezproblemowe dla osób starszych. Dodatkowo kabiny walk-in są bardzo elastyczne pod względem rozmiaru. Można je dopasować do każdego pomieszczenia. Nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania w czystości.

Nowoczesne kabiny prysznicowe walk-in pasują m.in. do modnego stylu loftowego. Wystarczy wybrać model z elementami metalowymi. Takie kabiny montuje się na płytkach z odpływem liniowym lub punktowym.

Nowoczesne kabiny prysznicowe z brodzikiem

Wciąż bardzo popularne są kabiny prysznicowe z brodzikiem, co doskonale widać na przykładzie oferty sklepu internetowego https://kapielowy.pl/prysznic/kabiny-prysznicowe. Wiele osób decyduje się na modele półokrągłe. Są one efektowne wizualnie i wygodne w użytkowaniu. Takie kabiny prysznicowe doskonale sprawdzają się w przypadku osób, które lubią klasyczne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu.

Nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika

Istnieje też pewnego rodzaju kompromis między kabinami prysznicowymi z brodzikiem, a kabinami typu walk-in. Mowa tutaj o kabinach bez brodzika, ale za to z klasycznymi drzwiami. Są one cenione przez seniorów i nie tylko.

Do wyboru są kabiny w wersji ze szkła transparentnego, matowego, przyciemnianego czy pokrytego ciekawymi wzorami. Jeśli kabina jest przezroczysta, duże znaczenie ma wtedy jej wnętrze. Warto zadbać np. o odpowiednią baterię.

Nowoczesne kabiny prysznicowe z niskim brodzikiem

Wciąż pewną nowością na rynku są kabiny prysznicowe z niskim brodzikiem. Są dobrym rozwiązaniem do łazienek, w których z powodów technicznych nie można całkowicie zrezygnować z brodzika. Może być on jednak bardzo płytki. Tego typu kabiny prysznicowe są zazwyczaj proste, minimalistyczne, zupełnie gładkie.

Jedno jest pewne – dzisiaj coraz częściej w łazienkach królują nie wanny, a kabiny prysznicowe. Dla wielu osób są one wygodniejsze w użytkowaniu i bardziej atrakcyjne wizualnie. Z drugiej strony w dużych łazienkach pozwolić sobie można zarówno na wannę, jak i kabinę prysznicową.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]
Następny artykułKolejny nocny pożar w dawnym szpitalu [FOTO]