Strona główna Artykuł sponsorowany Kosmetyki naturalne w Twojej codziennej pielęgnacji

Kosmetyki naturalne w Twojej codziennej pielęgnacji

0

Nasza skóra potrzebuje codziennej, regularnej i odpowiednio dopasowanej do swoich potrzeb pielęgnacji. Poszukiwanie doskonałych kosmetyków dla siebie bywa kłopotliwe i często musimy przetestować ich wiele, aby znaleźć taki, który zaspokaja w pełni nasze potrzeby. Produkty naturalne, a najlepiej jeśli są również ekologiczne i wegańskie wyróżniają się na tle innych kosmetyków. Są delikatne dla skóry, nie zawierają sztucznych i szkodliwych składników, co sprawia, że są doskonałe dla osób z cerą wrażliwą, reaktywną lub naczynkową.

Codzienna naturalna pielęgnacja

Dawniej naturalne kosmetyki, nawet takie wytwarzane samodzielnie były czymś zupełnie normalnym. Nie trudno o opinie, że cera osób, które z nich korzystały była długo promienna, piękna i prezentowała się młodo. Matka natura bowiem doskonale wie, co dla nas dobre. Liczne składniki aktywne występujące w roślinach pomagają opóźniać procesy starzenia się skóry, dbać o jej nawilżenie i odpowiednie odżywienie. Sprawdzają się przy wszystkich rodzajach skóry. Kluczowe znaczenie ma jednak, aby nie stosować przez cały czas tylko jednego produktu, należy je zmieniać, dopasowywać do wieku, ale przede wszystkim do bieżących potrzeb naszej skóry. Jeśli chcemy cieszyć się piękną i młodo wyglądającą skórą, to powinniśmy szybko reagować na wszelkie zmiany w niej zachodzące. Dzięki temu będzie ona odpowiednio zadbana.

Domowa pielęgnacja powinna składać się z porannego i wieczornego demakijażu. W tym celu używamy specjalnych produktów do mycia skóry, wcześniej jeśli to konieczne zmywamy makijaż, następnie tonizujemy skórę. Doskonale sprawdzi się tu hydrolat wody różanej od Laboratorium FEMI. Następnie należy nałożyć odpowiednio dobrany krem. Musi on mieć dokładnie takie działanie, jakiego obecnie potrzebuje nasza skóra. Zaleca się stosowanie osobnego kremu na dzień i na noc.

Jakie kosmetyki naturalne wybrać dla swojej skóry?

Przede wszystkim zawsze przed zakupem należy dokładnie czytać składy produktów. Warto zyskać pewność, że produkt jest w pełni ekologiczny i naturalny, dostosowany do potrzeb naszej skóry. Na szczególną uwagę zasługuje polska marka kosmetyków ekologicznych, naturalnych i wegańskich – Laboratorium FEMI. Od ponad 30 lat znajduje się ono w Gdańsku. Wszystkie receptury zostały opracowane przez założycielkę Hannę Łopuchow. Jest ona farmaceutką, technologiem receptur ekologicznych, specjalistką fitoterapii, botaniki i aromaterapii. Wszystkie produkty są wolne od sztucznych konserwantów i nienaturalnych składników, a dodatkowo wyróżniają się aktywnym i bogatym składem. Cechą charakterystyczną jest fakt, że kosmetyki marki FEMI jako bazę wykorzystują drogocenną dla urody wodę z róży damasceńskiej, zamiast zwykłej wody. Wszystkie stosowane surowce pochodzą z certyfikowanych, biologicznych upraw z całego świata.

Były to pierwsze na polskim rynku kosmetyki ekologiczne, naturalne i wegańskie. Jednak pasja, z jaką są wytwarzane, szybko przyciągnęła wiele stałych klientek, które nie tylko im zaufały, ale również do dzisiaj nie wyobrażają sobie swojej kosmetyczki bez nich. Wysoka jakość i autorskie receptury sprawiają, że są to produkty doskonałe do codziennej pielęgnacji skóry dla każdego.

Wszystkie kosmetyki tego polskiego producenta znajdziesz na https://sklep.femi.pl/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWylicytowali i polecieli. Rodzina Hudzińskich po raz drugi dla WOŚP [FOTO]
Następny artykułCud, że nikt nie ucierpiał. Policja podaje bilans kraksy na Osiedlu Młodych [NAGRANIE ZDARZENIA]