Strona główna Sport Piłka ręczna Ekipa SP 105 trzecia w województwie

Ekipa SP 105 trzecia w województwie

0

Dobrych wiadomości nigdy za wiele. Po srebrnym medalu Licealiady dla Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych przyszedł czas na brąz Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (klasy I-VI) dla Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy!

Dolnośląski finał we wtorek, 25 kwietnia odbył się w Świdnicy. W turnieju wystąpiły trzy zespoły – mistrzowie strefy wałbrzyskiej, wrocławskiej i legnickiej. Grano systemem każdy z każdym. Turniej był bardzo zacięty. Świdniczanie ulegli 15:21 SP 7 z Głogowa i 16:23 SP Żórawina. W trzecim spotkaniu Żórawina wygrała 20:10 z Głogowem i zdobyła złoty medal. Najlepszym zawodnikiem SP 105 został Oskar Warachim. Trenerem drużyny był Krzysztof Terebun.

Skład SP 105: Wasilewicz, Biały – Sawicki (8, 5), Bronikowski (5, 7), Warachim (1, 4), Zwoliński (1, 0), Konas, Krynicki, Tatko, Firlej, Sacharczuk.

Poprzedni artykułParkowanie na Osiedlu Młodych. Radny proponuje stworzenie prowizorycznych miejsc postojowych
Następny artykułGwałcili dzieci, nawet własne. Para z Kłodzka stanęła przed sądem w Świdnicy