Strona główna Sport Piłka ręczna Chłopcy z dwoma kolejnymi zwycięstwami

Chłopcy z dwoma kolejnymi zwycięstwami

0

To był udany tydzień dla zespołu chłopców z ŚKPR-u I Świdnica trenerki Justyny Curyl. Młode Szare Wilczki rozegrały dwa spotkania i oba zakończyły się zwycięstwami!

We wtorek, 28 kwietnia ŚKPR grał w Legnicy. Starcie czwartej (Siódemka) i drugiej (ŚKPR) drużyny tabeli było interesującym widowiskiem, w którym każda ze stron miała swoje lepsze i gorsze momenty. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Gospodarze rozpoczęli od prowadzenia 5:2, ale do przerwy to świdniczanie mieli nieznaczną przewagę (11:10). Po zmianie stron nasza ekipa zdecydowanie przejęła inicjatywę i 38. minucie ŚKPR wygrywał już 26:16, Nie był to jednak koniec emocji, bo do końca meczu bramki zdobywali już tylko rywale. Na szczęście ta pogoń wystarczyła tylko do zniwelowania rozmiarów wygranej naszej drużyny. ŚKPR wygrał ostatecznie 26:21.

W niedzielę, 2 kwietnia młode Szare Wilczki pokonały we własnej hali Bór Oborniki Śląskie 37:18 (19:8). Nasza drużyna od początku meczu uzyskała przewagę i z każdą minutą systematycznie ją powiększała. Na boisku pojawiła się pełna szesnastka zawodników, prawie wszyscy gracze z pola zdobyli bramki! Po tej wygranej ŚKPR umocnił się na pozycji wicelidera Dolnośląskiej Ligi Chłopców.

Siódemka Miedź Legnica – ŚKPR I Świdnica 21:26 (10:11)

ŚKPR: Wasilewicz, Grasiewicz – Stramek 11, Kozar 6, Bronikowski, Matlak 2, Sawicki 1, Ożóg 1, Święs 1, F. Paluch, B. Miedziński, Kopeć, Szmaj, Kula

ŚKPR I Świdnica – Bór Oborniki Śl. 37:18 (19:8)

ŚKPR I: Grasiewicz, Wasilewicz – Stramek 9, Paluch 6, Kozar 5, Matlak 4, Banaś 3, Miedziński 2, Ożóg 2, Sawicki 2, Bronikowski 1, Kopeć 1, Szmaj 1, Święs 1, Kasendra, Włudyka

Poprzedni artykułW połowie kwietnia odbędzie się kurs prowadzącego strzelanie i sędziego klasy III PZSS