Strona główna 112 Dzień otwarty dla kandydatów do policji

Dzień otwarty dla kandydatów do policji

0

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy zaprasza w czwartek 23 marca w godz. od 16:00 do 18:00 do swojej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 23 na dzień otwarty. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w policji będą mogły poznać całą procedurę kwalifikacyjną oraz poszczególne etapy rekrutacji – zachęca mł. asp. Magdalena Ząbek.


W trakcie dnia otwartego będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Osoby zainteresowane będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Ponadto w ramach dnia otwartego kandydat będzie miał możliwość rozmowy z funkcjonariuszami poszczególnych pionów naszej formacji. Podczas tego dnia każdy zainteresowany będzie mógł oczywiście złożyć dokumenty rekrutacyjne, a także uzyskać pomoc w ich wypełnieniu – dodaje rzeczniczka świdnickiej policji.

Nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzony jest cały rok. Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi policji mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej 23, tel. 47 87 55 203 lub 47 87 55 338 – informuje policjantka i dodaje, że średnie zarobki dla młodych funkcjonariuszy wynoszą netto 4930 zł (dla osób w wieku powyżej 26 lat) oraz 5300 zł (dla osób w wieku poniżej 26 lat).

/opr. red./

Poprzedni artykułRodzinne skarby, ukryte depozyty i mumie. Duże zainteresowanie spotkaniem z Łukaszem Kazkiem w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułWypadek w Zebrzydowie