Strona główna Artykuł sponsorowany Czym się kierować, wybierając pierścionek zaręczynowy?

Czym się kierować, wybierając pierścionek zaręczynowy?

0

Wybór pierścionka zaręczynowego to trudne zadanie, nie tylko z uwagi na olbrzymią dostępność tego typu produktów. Na poziom skomplikowania tej procedury, wpływ mają także okoliczności, podczas których wręczana będzie biżuteria oraz jej symboliczne znaczenie. W tym artykule przygotowanych zostało kilka wskazówek, które powinny jednak ułatwić Ci to zadanie.

Od czego zacząć wybór pierścionka zaręczynowego?

Panuje powszechne przekonanie, że pierścionek zaręczynowy musi być ekskluzywny, a co za tym idzie – drogi. W optymistycznym scenariuszu, powinien on bowiem stanowić pamiątkę na całe życie, toteż warto postawić na taki, który będzie trwały, solidny, ponadczasowy i oczywiście – niezwykle efektowny. Wszystkie powyższe cechy pierścionka, znajdą oczywiście swoje odzwierciedlenie w jego cenie, więc z założenia – będzie kosztował małą fortunę. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Otóż może być, ale też nie musi. Wszystko bowiem zależy od tego, jakim budżetem dysponuje kupujący go mężczyzna, a określenie poziomu wydatku na ten cel, powinno być właśnie tym, od czego zacznie wybór odpowiedniego dla swojej wybranki modelu.

Czym powinien charakteryzować się pierścionek zaręczynowy?

Wiedząc już, jaką kwotę jesteś w stanie przeznaczyć na biżuterię, którą wręczysz swojej ukochanej, podczas zadawania jej pytania – „czy wyjdziesz za mnie?”, możesz skierować swoją uwagę na inne aspekty jej doboru. Poniżej przedstawiamy te najważniejsze:

  •         Materiał. Trwałość, solidność i ponadczasowość – te cechy mają produkty, wykonane z metali szlachetnych, takich jak złoto i srebro. Dlatego też wybieraj spośród pierścionków, które zostały wykonane właśnie z nich.
  •         Rozmiar. Musi odpowiadać obwodowi palca Twojej wybranki. Sprawdź dokładnie, tu nie ma miejsca na niedopatrzenia.
  •         Styl. Zwróć uwagę na to, czy wybrany model, będzie odpowiadał preferencjom estetycznym Twojej przyszłej narzeczonej.
  •         Dodatki. To głównie one determinują cenę biżuterii. Jeżeli dysponujesz większym budżetem, możesz pokusić się o pierścionek zaręczynowy z brylantem, jeśli mniejszym, postaw na model z cyrkoniami.
  •         Cena. O tym już mówiliśmy, ale warto wspomnieć raz jeszcze. Zakup pierścionka zaręczynowego to niewątpliwie większy wydatek. Poświęcając jednak więcej czasu na poszukiwania i wybierając równie atrakcyjne zamienniki dla drogich rozwiązań, możesz znacząco obniżyć koszty.

Wyżej opisane wytyczne, zdecydowanie ułatwią Ci znalezienie perfekcyjnego pierścionka, który wręczysz swojej partnerce podczas zaręczyn. Przestrzegaj ich, a z całą pewnością unikniesz wpadki.

Gdzie kupić pierścionek na zaręczyny?

Zakupu pierścionka zaręczynowego powinieneś zdecydowanie dokonać w sklepie jubilerskim, takim jak np. Jubiler Katowice. Z jego ofertą możesz zapoznać się tu: jubiler-katowice.com. Dostępny jest tam olbrzymi wybór pierścionków, a mnogość modeli sprawia, że bez trudu znajdziesz wariant, odpowiadający przyjętym przez Ciebie kryteriom. Sprawdź asortyment sklepu, gdyż niewątpliwie jest tam wiele, niezwykle interesujących propozycji.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTo czuły nos Diablo pomógł uratować uwięzionego bobra
Następny artykułUczennica II LO im. Banacha w Finale 46. Olimpiady Języka Niemieckiego