Strona główna Kultura Zaginione skarby na Dolnym Śląsku. Spotkanie z Łukaszem Kazkiem w Świdnicy

[UWAGA ZMIANA MIEJSCA] Zaginione skarby na Dolnym Śląsku. Spotkanie z Łukaszem Kazkiem w Świdnicy

0

Fascynująca historia, ukryte skarby i najsłynniejsze tajemnice na Dolnym Śląsku. Wkrótce w Świdnicy opowie o nich dziennikarz i podróżnik Łukasz Kazek, prowadzący program HISTORY Channel „Dolny Śląsk: zaginione skarby”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 marca o godz. 18.00. Pierwotnie planowane było w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Ze względu jednak na ogromne zainteresowanie, organizator zmienił miejsce wydarzenia na Salę Widowiskową przy I Liceum Ogólnokształcącym, ul. Pionierów 30. Nie obowiązują już zapisy. Wstęp wolny.

Łukasz Kazek, źródło: www.historytv.pl

Prowadzący program „Dolny Śląsk: zaginione skarby” razem z HISTORY Channel – Łukasz Kazek, już 17 marca spotka się ze miłośnikami tajemnic i lekcji, jakie niesie nam przeszłość. Będzie to niezwykła okazja, by porozmawiać z dziennikarzem i podróżnikiem, a także posłuchać, jak opowiada o historii – a w tej sztuce nie ma sobie równych! zapowiada organizator.

Łukasz Kazek jest polskim dziennikarzem, autorem książek, prezenterem telewizyjnym, popularyzatorem historii na platformie YouTube oraz prowadzącym program „Dolny Śląsk: Zaginione skarby” w telewizji HISTORY Channel. Opowiada o prawdziwych i ludzkich historiach, robiąc to w charakterystyczny dla siebie wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 marca o godz. 18.00. Na początku planowane było w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

W związku z ogromnym zainteresowaniem spotkaniem z Łukaszem Kazkiem, zmieniamy miejsce spotkania! Spotkanie z Łukaszem Kazkiem odbędzie się w Auli Widowiskowej przy I Liceum Ogólnokształcącym, ul. Pionierów 30. Zapisy nie obowiązują – informuje świdnicka biblioteka.

/oprac. AN/
/Zdjęcie główne – www.historytv.pl/
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułŚwidnickie organizacje pozarządowe świętowały. Doceniono ich pasję, poświęcenie i skalę działań [FOTO]
Następny artykułŻeby rodzic mógł być przy dziecku. Nowe łóżka trafiły na pediatrię świdnickiego szpitala [FOTO]