Do godzin popołudniowych występować będzie przerwa w dostawie wody do trzech miejscowości w gminie Jaworzyna Śląska.

– Zakład Usług Komunalnych w Jaworzynie Śląskiej Sp. z o.o. informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej w poniedziałek, 13 lutego nastąpi przerwa w dostawie wody w Starym Jaworowie, Witkowie i Milikowicach. Przerwa potrwa do godz. 16.00. Po usunięciu awarii może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość – przekazał Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej.
/opr. mn/

![Lokalni samorządowcy z wojewodą Anną Żabską rozmawiali o budowie miejsc schronienia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC_8935-238x178.jpg)






![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)