Strona główna Sport Piłka nożna Ruszył duży nabór do drużyn piłkarskich IgnerHome Polonii-Stali Świdnica!

Ruszył duży nabór do drużyn piłkarskich IgnerHome Polonii-Stali Świdnica! [SZCZEGÓŁY]

0

Nie czekajcie, przychodźcie na biało-zielone próbne treningi piłkarskie i zapisujcie się już dziś – pod takim hasłem ruszył duży, zimowy nabór do najmłodszych i tych nieco starszych zespołów klubu IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. Na uczestników czeka fantastyczna zabawa, piłkarskie emocje i wykwalifikowana kadra trenerska.

Miejski Klub Sportowy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica co sezon puszcza do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych, a w swoich strukturach zrzesza kolejnych kilka zespołów w grupach naborowych. Na biało-zielonej liście znajduje się blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek, a IgnerHome Polonia-Stal Świdnica jest jedynym klubem na terenie byłego województwa wałbrzyskiego posiadającym komplet drużyn w najbardziej prestiżowych klasach rozgrywkowych na terenie naszego województwa – w ligach dolnośląskich. To daje możliwość walki na co dzień z najlepszymi z najlepszych na terenie Dolnego Śląska.

Jak co roku z początkiem roku klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica ogłasza duży nabór zimowy do swoich drużyn, skierowany do chłopców i dziewczynek zarówno rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną, jak i takich dzieci, które posiadają już doświadczenie treningowe w klubach piłkarskich i chcą kontynuować swoją przygodę w biało-zielonych barwach. To właśnie do Was wszystkich skierowane jest to ogłoszenie – dzieci i młodzieży w każdym wieku, które pragną spędzać czas w sposób aktywny i w duchu zasad fair-play wprowadzane będą w świat futbolu. Zimowy nabór 2023 skierowany jest głównie do młodych i najmłodszych grup treningowych – młodzików (roczniki 2010/2011), orlików (roczniki 2012/2013), żaków (roczniki 2014/2015), skrzatów (roczniki 2016/2017) i smerfów (roczniki 2018 i młodsi).

Nie czekajcie, dołączajcie już dziś do klubu wyróżnionego srebrnym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej na lata 2022/2023. Program ma na uwadze docenienie szkółek i klubów piłkarskich z bogatym doświadczeniem, wysokim poziomem szkolenia, dobrą bazą treningową i wykwalifikowaną kadrą trenerską. Na co dzień młodymi piłkarzami w klubie IgnerHome Polonia-Stal Świdnica opiekuje się 15 trenerów z licencjami UEFA A, UEFA B i UEFA C Polskiego Związku Piłki Nożnej. Klub to nie tylko tradycyjne zajęcia na boisku i w halach sportowych, ale także specjalistyczne treningi bramkarskie, treningi motoryczne, obozy sportowe, udział w turniejach piłkarskich, czy klasy sportowe o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

Wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na boiskach piłkarskich i w halach sportowych!

/IgnerHome Polonia-Stal Świdnica/

Poprzedni artykułForma idzie w górę, dolnośląska czołówka coraz bliżej… [FOTO]
Następny artykułInżynierska i Kraszowicka do przebudowy. Co z remontem innych świdnickich ulic?