Strona główna Sport Inne „Zimowy PGE Narodowy w Trasie” zawita na świdnickie lodowisko

„Zimowy PGE Narodowy w Trasie” zawita na świdnickie lodowisko

0

Spora atrakcja w trakcie ferii zimowych czeka gości lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 18 i 19 lutego w obiekcie trwać będzie akcja „Zimowy PGE Narodowy w Trasie”. W jej ramach odbędą się ślizgawki z animatorami i atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dyskoteki na lodzie! Na każdą z dziesięciu tematycznych ślizgawek organizator przewidział pulę bezpłatnych biletów.

„Zimowy PGE Narodowy w Trasie” odbywa się po raz drugi. W tym roku animatorzy odwiedzą 16 miast w Polsce. Jednym z nich będzie Świdnica. – Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów – informuje Paulina Czaplińska.

Zajęcia będą odbywać się w 45 minutowych blokach w ramach obowiązującego w trakcie ferii harmonogramu ślizgawek, przy wejściach na godzinę 11.00, 12.30, 14.00, 15.30 i 18.30. Bilety dostępne będą w kasie lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia będą bezpłatne. – Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona – przekazuje Paulina Czaplińska. Na każdą ze ślizgawek przygotowano pulę kilkunastu takich wejściówek. Osoba która pobierze taki „wirtualny bilet” będzie mogła następnie wymienić go u obecnych na lodowisku hostess na „bilet papierowy”.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W ŚWIDNICY (18-19.02.2023)

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE – 11:00 – 19:00
Poranki dla dzieci z PGE – 11:00 – 11:45; 12:30 – 13:15
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.
Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych – 14:00 – 14:45; 15:30 – 16:15
Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.
Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 18:30 – 19:15
Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

/OSiR/

Poprzedni artykułCo dalej z planami otwarcia kasyna w Świdnicy? „Duże wątpliwości natury moralnej i porządkowej”
Następny artykułWektor Świdnica mistrzem I ligi Electrolux Cup