Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj na tzw. łączniku autostradowym przy wyjeździe na osiedle Zawiszów w Świdnicy. Zderzyły się dwa samochody osobowe, nikt nie ucierpiał.

Kierujący samochodem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze Skodą. 52-letni sprawca został ukarany za spowodowanie kolizji mandatem oraz punktami karnymi – informuje Szymon Szczepaniak, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy.

Nikt nie odniósł obrażeń.
/red./






![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


