Strona główna Kultura Podsumowanie 2022 roku, nowe plany i promocja książki „Spacer po dawnym Żarowie”....

Podsumowanie 2022 roku, nowe plany i promocja książki „Spacer po dawnym Żarowie”. Żarowskie organizacje zapraszają na spotkanie

0

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl podsumują swoją działalność w roku 2022. Przedstawią m.in. Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują niedawno otwartą wystawę „Praca w Dolnośląskich Zakładach Chemicznych ‘Organika’ w Żarowie”, a także zdradzą nieco planów na przyszłość. W trakcie wydarzenia odbędzie się także promocja książki „Spacer po dawnym Żarowie” Zbigniewa Malickiego. Spotkanie już w czwartek, 26 stycznia o godz. 18.00 w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej. Wstęp wolny.

Otwarcie wystawy o dawnej fabryce Organika w Żarowie – 14 stycznia 2023

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl podsumują działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu oraz podsumują inną działalność animacyjną. Żarowskie organizacje pozarządowe omówią także swoje przyszłe plany.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie ponownie wystawa „Praca w Dolnośląskich Zakładach Chemicznych ‘Organika’ w Żarowie”. Zaplanowano także promocję książki „Spacer po dawnym Żarowie”, którą napisał Zbigniew Malicki.

Podsumowania roku 2022 w Bibliotece Dziedzictwa” odbędzie się 26 stycznia o godz. 18.00 w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowe 22 – dawne EKO). Wstęp wolny.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów.

/oprac. AN/
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułKasyna w Świdnicy nie będzie
Następny artykułCzapka z pomponem czy bez? Sprawdź, jak je nosić!