Po raz kolejny doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 5 w okolicach Mielęcina. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Na miejscu obowiązuje ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło ok. 16.20. – Kierujący samochodem Mazda nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Mercedesem, który poruszał się po drodze głównej w kierunku Strzegomia. Kierowca Mercedesa uskarżał się na dolegliwości został przewieziony do szpitala – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Aktualizacja: Kierowca Mercedesa nie odniósł poważnych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a sprawcę policja ukarała mandatem i 12 punktami karnymi. Ok. 21.30 droga zostanie odblokowana.
/red./







![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)

![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
