Strona główna Temat dnia Wybrali najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony

Wybrali najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony [FOTO]

0

Urząd Miejski w Świdnicy przyznał nagrody w konkursie na najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony. DO tegorocznej edycji konkursu wpłynęło rekordowo mało zgłoszeń.

Rozstrzygnięty został konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon! Ten rok był inny niż wcześniejsze, jeszcze tak mało zgłoszeń do konkursu nigdy nie było. Cieszymy się, że jednak się udało. Otrzymaliśmy zaledwie 8 zgłoszeń – 1 w kategorii domów, 7 w kategorii balkonów. Z uwagi na to, że do kategorii domów wpłynęło tylko jedno zgłoszenie, postanowiliśmy nie wyodrębniać dwóch kategorii, tylko przyznać nagrody ogólnie za oświetlenie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zgłoszenia – przekazali organizatorzy konkursu.

W tym roku nagrodzono:

  • I miejsce: ul. Langiewicza 9/4 – za pomysłowość, estetykę i wkład pracy w przygotowanie oświetlenia na bloku. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 400 zł.
  • II miejsce: pl. Grunwaldzki 4/18 – za estetyczną i stylową dekorację balkonu. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 250 zł.
  • III miejsce: ul. B. Stęczyńskiego 21/3 – za estetyczną i stylową dekorację. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 150 zł.
  • Pozostałym osobom, które zgłosiły swoje posesje do konkursu, Komisja przyznała wyróżnienia: ul. Marcinkowskiego 27/7, ul. Kręta 7/27, ul. Franciszkańska 11/5, ul. Zamkowa 5a/6, ul. Kraszewskiego 31. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 50 zł.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]
Następny artykułWieloletni dyrektor odpowiadający za miejską oświatę przechodzi na emeryturę