Strona główna Zwierzaki Szczeniaki wyrzucone w lesie poszukują domów

Szczeniaki wyrzucone w lesie poszukują domów

0

Kolumbia, Parana, Jukon i Ganges zostały znalezione w lesie koło Bukowa w gminie Żarów pod koniec listopada. Rodzeństwo trafiło do świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i rozpoczyna się poszukiwanie kochającego i odpowiedzialnego właściciela. Psy są urocze, ale warto pamiętać – to nie zabawki i nie mogą być prezentem pod choinkę!

Smutna historia, dlatego poszukujemy kogoś, kto wynagrodzi im ten trudny start w dorosłe życie – piszą pracownicy schroniska na swojej stronie internetowej. Każdy szczeniak ma swój profil.

Jukon jest bardzo fajnym psim dzieciaczkiem! To bardzo proludzki i kontaktowy psiak, który nie odstępuje swojego człowieka ani na krok. Często potrzebuje czasu, żeby odnaleźć się w nowych sytuacjach, bo dość mocno go stresują, ale to naprawdę fantastyczny pies! Daj mu szansę!

Ganges to bardzo pozytywny psiak, który śmiało i ochoczo podąża za człowiekiem i kocha niemalże wszystkich! Jeśli dasz mu szansę – zyskasz wspaniałego i wiernego przyjaciela!

Parana jest bardzo fajnym psim dzieciaczkiem! To bardzo proludzki i kontaktowy psiak, który nie odstępuje swojego człowieka ani na krok. Jeśli chcesz zyskać wierną przyjaciółkę to ta sunia jest idealna!

Kolumbia jest bardzo fajnym psim dzieciaczkiem! Zawsze jej wszędzie pełno i ochoczo kroczy do przodu. Jest bardzo śmiała i chętnie poznaje nowości. To bardzo kontaktowa suczka, który nie odstępuje swojego człowieka ani na krok.

Opiekun takiego psiego dziecka musi być świadomy tego, że szczeniak potrzebuje nauki podstawowych rzeczy takich jak nauka czystości, chodzenie na smyczy itp. Trzeba wprowadzić go w świat dorosłości – przypominają pracownicy schroniska.

Osoby zainteresowane adopcją mogą wypełnić formularz, znajdujący się na stronie schroniskoswidnica.pl przy opisie każdego szczeniaka.

Na swoje domy czeka mnóstwo fantastycznych psów i kotów. Każdy ma swój opis na stronie schroniska.

/opr. red./

Poprzedni artykułJarmark bożonarodzeniowy rozpoczęty! W weekend na Rynek zawitają alpaki oraz Święty Mikołaj [FOTO/VIDEO]
Następny artykułSportowa Kolęda już dziś