Strona główna Artykuł sponsorowany Sylwestrowe zimne ognie – tradycyjne fajerwerki

Sylwestrowe zimne ognie – tradycyjne fajerwerki

0

Zimne ognie są bardzo popularne i dobrze rozpoznawalne. Używa się ich w okresie świątecznym, na Sylwestra, na weselach czy urodzinach. Atutem jest możliwość stosowania w pomieszczeniach zamkniętych, więc stanowią efektowną oprawę ważnych chwil na imprezach i różnych wydarzeniach. To także również świetny dodatek do zdjęć, w tym przypadku najlepsze są długie zimne ognie. Oprócz klasycznych o prostym kształcie, do wyboru są takie kształty jak serduszka, gwiazdki, cyferki, choinki czy zwierzątka, a także na specjalne wesele z oprawą graficzną.

Pełen przegląd oferty znajduje się tutaj https://hurtownia-fajerwerki.pl/pol_m_Fajerwerki_Zimne-ognie-180.html

Zaletą zimnych ogni jest to, że są proste w użyciu. Również piękne efekty wizualne grają tu niemałą rolę. Tańczące w powietrzu, wysypujące się świetliste pasemka pięknie lśnią i wydają typowy odgłos skwierczenia. Efektowne, srebrno-złote iskierki mienią się i błyszczą szczególnie po ciemku. Wprowadzają klimatyczny nastrój, a przestrzeń nabiera innego charakteru. Zimne ognie czy to na Sylwestra czy inne okazje to wyjątkowa atrakcja.

Przykładowe opakowanie popularnych zimnych ogni od PyroTechCo to są zimne ognie

Zimne ognie to nic innego jak pręt różnej grubości, o długości od 10 do 90 cm. Od tych parametrów uzależniony jest czas i intensywność efektu wizualnego. Na długości 3/4 lub do połowy znajduje się masa wymieszana z prochem, opiłkami żelaza i azotanem baru. Jej odpalenie powoduje wytwarzanie wiele iskier w jednym czasie, generowanych od góry do dołu. Więcej o zimnych ogniach można dowiedzieć się tutaj.

Należy dodać, że nazwa zimne ognie jest trochę myląca. To i tak jedne z najbezpieczniejszych fajerwerków. Jednak choć iskierki nie parzą, to mocno nagrzany drut jest bardzo gorący. Dlatego należy ostrożnie użytkować zimne ognie. Mogą to robić wyłącznie osoby dorosłe, najlepiej unikając przestrzeni nad meblami i dywanem. Trzeba je też przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Gdzie kupić zimne ognie na Sylwestra i inne imprezy i jakie będą najlepsze?

Zimne ognie w PyroTech

PyroTech prowadzi hurtownię z fajerwerkami, która w środkowej części kraju jest największa. Asortyment dostępny jest na stronie hurtowni i w internetowym sklepie online. Zimne ognie na Sylwestra oraz pozostałe fajerwerki stacjonarnie można nabyć w sieci łódzkich sklepów PyroTech. Jest to firma z grona największych w Polsce, wiarygodnych dystrybutorów pirotechniki detalicznie i hurtowo. Fajerwerki od uznanych oraz pewnych producentów posiadają znak klasy CE, wszelkie atesty i zezwolenia. Są instrukcje po polsku, opisy techniczne i co do efektów wizualnych, oraz zasad bezpiecznego używania. Efekt przedstawiają też filmiki.

Asortyment PyroTech to najróżniejsze zimne ognie, idealne na Sylwestra, wesela i nie tylko. Do wyboru długość od 10 do 90 cm. Oprócz paczek od kilku i więcej zimnych ogni, są też zestawy po kilkaset sztuk.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŁawki betonowe — jakie warto zakupić?
Następny artykułMłodzi piłkarze na start. Silesian Winter Cup już po raz dziewiętnasty! [PROGRAM]