W wielkim stylu, z kompletem siedmiu wygranych meczów drużyna chłopców ŚKPR-u Świdnica trenerki Justyny Curyl zwyciężyła w X Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Obornikach Wielkopolskich. Szare Wilczki zupełnie zdominowały zawody zgarniając również cztery nagrody indywidualne!

Turniej z udziałem 10 zespołów odbywał się od 9 do 11 grudnia. W fazie grupowej ŚKPR kolejno pokonał SAS Gmina Kwidzyn 17:13, SP 16 Płock 26:7, Spartę Oborniki Śląskie 26:12 i Chrobrego Głogów 28:9. W ćwierćfinale przyszło zwycięstwo 29:7 z SP 4 Oborniki Wlkp., a w półfinale ze Spartą Oborniki Śląskie 20:6. Także w finale ŚKPR wygrał bardzo pewnie, bo 20:11 z Siódemką Miedzią Legnica.
Mikołaj Kozar został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Do najlepszej siódemki turnieju trafili także Stanisław Stramek i Radosław Bronikowski. Wyróżnienie dla zawodnika zespołu trafiło natomiast do Mikołaja Kuli. Dodajmy, że trzecia lokata przypadła gospodarzom – Sparcie Oborniki Wlkp., a czwarta Cartusii Kartuzy.
ŚKPR: Wasilewicz – F. Paluch, Kula, Włudyka, Szumowski, Bronikowski, Stramek, Matlak, Kortas, Kozar, Ożóg, Sawicki, S. Kocjan.
/ŚKPR/

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



