Strona główna Sport Pływanie Pływackie święto w Świdnicy powraca

Pływackie święto w Świdnicy powraca [POD NASZYM PATRONATEM]

0

Po trzyletniej przerwie spowodowanej różnego rodzaju obostrzeniami w związku z pandemią koronawirusa powracają zawody pływackie Neptun Świdnica Swimming Meeting. Impreza organizowana przez Klub Sportowy Neptun Świdnica odbędzie się po raz piąty, a arena zmagań będzie w sobotę, 17 grudnia kryta pływalnia przy ulicy Równej w Świdnicy. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Swidnica24.pl!

Na liście startowej widnieje 317 uczestników – 145 chłopców i 172 dziewczęta z rocznika 2009 i młodszych. Do Świdnicy zawitają pływacy z takich klubów jak: Balti Bielawa, Just Swim Jelenia Góra, Osir Bielawa, Swimmers Ślęza, Wankan Legnica, Atol Oleśnica, Juvenia Wrocław, Piast Głogów, Rokita Brzeg Dolny, Swimpoint Wrocław, Szkoła Podstawowa w Wilczycach, Na Fali Jawor, Alfa Wałbrzych, Delfinek Legnica, Koral Wrocław, Krośnicka Przystań, Orka Lubań, Rapid Wrocław, Szafir Wałbrzych, Śląsk Wrocław, Rekin Świebodzice, Czwórka Świdnica i gospodarze – Neptun Świdnica. Najliczniejsze reprezentacje wystawią do boju Koral Wrocław (50 pływaków), Rekin Świebodzice (46) i Juvenia Wrocław (45).

Sportowe zmagania rozpoczną się na terenie krytej pływalni Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Równej o godz. 9.30 i potrwają do około 17.00. Pływacy będą rywalizować na dystansach 50, 100 i 200 metrów stylem dowolnym, 50 i 100 metrów stylem klasycznym, motylkowym i grzbietowym, 100 metrów stylem zmiennym oraz w sztafetach mieszanych 4 x 50 metrów stylem zmiennym.

Wszelkie informacje pod linkiem: http://livetiming.pl/contest/98b31c01-0a19-4b33-8d58-cbb32a903eba

/MDvR/

Poprzedni artykułMikołajkowe starcie z legnickim Basketem
Następny artykułNajpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe oraz kartki świąteczne nagrodzone! [FOTO]