Strona główna Kultura Muzyczne kolędowanie świdnickiej Szkoły Muzycznej. Po miniaturach czas na drugi koncert

Muzyczne kolędowanie świdnickiej Szkoły Muzycznej. Po miniaturach czas na drugi koncert [FOTO]

0

Przy wsparciu nauczycieli utalentowani adepci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy w świąteczny nastrój wprowadzili licznie przybyłą na koncert publiczność. We wtorkowy wieczór w Galerii Fotografii w Rynku zabrzmiały świąteczne miniatury muzyczne.

Na koncert zatytułowany „Dnia jednego o północy” wspólnie zaprosili Świdnicki Ośrodek Kultury i PSM. Publiczność wysłuchała krótkich utworów na wiele instrumentów, a łączyło je jedno – nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

fot. Dariusz Nowaczyński

Świdnicka szkoła muzyczna zaprasza też na drugi koncert w bożenarodzeniowej atmosferze – „Przed Pierwszą Gwiazdką”. – Zagoszczą anielskie brzmienia! Bo już w najbliższą środę, 21 grudnia zagramy i zaśpiewamy na jednym z najbardziej wyjątkowych, corocznych koncertów. Wszystkich, którzy chcą razem z nami nacieszyć się najpiękniejszymi kolędami i piosenkami świątecznymi, wzruszyć, zasłuchać, przywołać piękne wspomnienia i zdobyć nowe, zapraszamy na godzinę 17.00 do naszej szkolnej auli – bądźmy razem przed Pierwszą Gwiazdką – zachęca PSM I st. w Świdnicy.

Poprzedni artykułPierwszy dzień zimy z ostrzeżeniem synoptyków
Następny artykułStrony internetowe Warszawa: nowoczesny design, perfekcyjna funkcjonalność