Strona główna 112 Poważny wypadek na trasie Lubachów-Złoty Las

Poważny wypadek na trasie Lubachów-Złoty Las

0

Około godziny 7.15 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zostały skierowane zastępy cztery straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały trzy osoby osoby. – Jedna z tych osób już została zabrana do szpitala. Wcześniej strażacy musieli ją uwolnić z samochodu, w którym była zakleszczona – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy.

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. – Volkswagen, podróżowały trzy osoby, w tym trzyletnie dziecko. W Skodzie znajdował się wyłącznie kierowca – informuje asp. szt. Szymon Szczepaniak, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Świdnicy. – Kierująca VW jechała od Lubachowa w kierunku Złotego Lasu i z nieustalonej jeszcze przyczyny straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu. Samochód był w poślizgu i uderzył bokiem a nadjeżdżającą z naprzeciwka Skodę.

Droga jest zamknięta, policja kieruje na objazdy. W tym rejonie jest bardzo ślisko, funkcjonariusze powiadomili Służbę Drogową Powiatu Świdnickiego.

/red./

Poprzedni artykułSztanga powędruje w górę…
Następny artykułPierwsze trofeum dla ekipy Stroke Wrocław [FOTO]