Strona główna Kultura Zobacz wszystkie mecze Polaków na Mundialu w Multikinie

Zobacz wszystkie mecze Polaków na Mundialu w Multikinie

0

Wielki ekran, jakość dźwięku i obrazu, a do tego prawdziwe emocje i wrażenie, jakby uczestniczyło się osobiście w jednym z największych piłkarskich wydarzeń tego roku. Mundial na wielkim ekranie prezentowany będzie od 22 listopada 2022 r. w kinach sieci Multikino – także w Świdnicy.

Dzięki współpracy z TVP na ekrany Multikina wracają piłkarskie rozgrywki o tytuł najlepszego zespołu na świecie. Od 22 listopada przeżyjemy emocje na najwyższym poziomie podczas spotkań Reprezentacji Polski, z kolei 18 grudnia widzowie będą mieli okazję przekonać się, w czyje dłonie trafi puchar. Wielka piłka na wielkim ekranie!

Wszystkie mecze transmitowane będą w jakości High Definition. Widzowie będą mieli do najwygodniejsze fotele, w tym fotele VIP, oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty barowej Multikina.

Harmonogram transmisji meczów w Multikinie:

  • 22 listopada (wtorek), godz. 17:00 – Meksyk – Polska
  • 26 listopada (sobota), godz. 14:00 – Polska – Arabia Saudyjska
  • 30 środa (czwartek), godz. 20:00 – Polska – Argentyna
  • 18 grudnia (niedziela), godz. 16:00 – Finał

Multikino pokaże również wszystkie kolejne mecze Reprezentacji Polski (w przypadku wyjścia z grupy oraz przechodzenia kolejnych etapów fazy pucharowej).

Mundial na wielkim Ekranie Multikina zobaczymy od 22 listopada 2022 r. w kinach sieci Multikino: Zabrze, Ursynów, Kraków, Targówek, Wrocław Pasaż, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Katowice, Poznań Malta, Warszawa Młociny, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Warszawa Złote Tarasy, Poznan51, Lublin, Radom, Warszawa Wola, Świdnica, Leszno, Kłodzko.

Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronach www.multikino.pl

/Komunika – Multikina/

Poprzedni artykułOC w Świdnicy jest tanie, ale możesz płacić jeszcze mniej
Następny artykułGdzie znaleźć części do maszyn Hitachi?