Strona główna Artykuł sponsorowany Obrzeże ABS – co to jest?

Obrzeże ABS – co to jest?

0

Meble drewniane różnego rodzaju od dawna są oklejane wybranymi materiałami po to, by zakryć posiadane przez nie płyty wiórowe. Dzięki temu szafy, stoliki i inne elementy wyposażenia wnętrz prezentują się znacznie bardziej przyjemnie dla oka. Wiele z nich posiada modne ostatnimi czasy obrzeże ABS. Jeśli nie wiesz, co to za produkt i jakie zalety posiada, wystarczy, że przeczytasz dalszą część artykułu, by to zmienić.

Obrzeże meblowe ABS z klejem – w czym jest lepsze od pozostałych?

Obrzeże meblowe ABS z klejem, podobnie jak PCV czy papierowe, ma wpływać pozytywnie nie tylko na wygląd mebli, ale trwałość posiadanych przez nie w wielu przypadkach półek, drzwi czy szuflad. Stosowany powszechnie w tym celu dawniej papier, poddawany specjalnej obróbce, niezbyt dobrze radził sobie w roli zabezpieczenia przed wyszczerbieniem, co sprawiło, że obecnie zastępują go coraz częściej inne produkty.

Interesujące nas obrzeża ABS z klejem górują także nad artykułami produkowanymi z PCV – pod względem odporności na zniszczenie, ale nie tylko. Dobrze chronią przed wilgocią, a za sprawą swojej łatwości w modyfikowaniu ich w dowolny sposób, pozwalają nadać im różne kształty oraz wielkość. W porównaniu do często spotykanych obrzeży PCV modele z oznaczeniem ABS są wyraźnie mniej narażone na zapalenie, a ich barwa wolniej ulega wyblaknięciu. To jednak wciąż nie wszystkie ich atuty, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Dlaczego obrzeża ABS są przyjazne środowisku naturalnemu?

Obrzeże ABS z klejem to rodzaj produktu o wiele bardziej przyjaznego środowisku naturalnemu niż PCV. Dlaczego? Ponieważ nie zawiera w sobie m.in. metali ciężkich. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, by w przyszłości mógł zostać poddany procesowi recyklingu.

Dodatkowo dystrybutorzy interesujących nas w tym miejscu artykułów oferują je swoim Klientom w różnych odsłonach – tak pod względem wymiarów, jak i kolorystyki. Coś dla siebie znajdą więc osoby zainteresowane nabyciem niewielkich, jak i przeznaczonych do wykorzystania przy produkcji dużych mebli obrzeży ABS. Większego znaczenia nie ma również to, jaką barwą wyróżnia się dana szafka czy regał, ponieważ bez problemu można znaleźć obrzeża idealnie komponujące się z ich kolorem, co ma przecież duże znaczenie dla finalnego wyglądu każdego rodzaju mebla.

W jakim sklepie zdołasz bez problemu nabyć obrzeża ABS?

Obecnie bez większego trudu można nabyć obrzeże ABS zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Wiele osób decyduje się dokonać jego zakupu na stronie https://korner.eu. Modele dystrybuowane wraz z klejem cieszą się szczególnym zainteresowaniem, ponieważ nadają się często do natychmiastowego użycia.

Jeśli więc nie chcesz zbyt wiele czasu poświęcać procesowi wykańczania mebli dla swojego klienta lub samego siebie, jesteśmy pewni, że obrzeża ABS z klejem zainteresują Cię. Podobnie jak fakt, że nie kosztują zbyt wiele, a ich właściwości sprawiają, że świetnie chronią meble przez długi czas, pozwalając im zyskać jeszcze efektowniejszy wygląd.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPrzebudowa basenu letniego. Wykonawca domagał się dodatkowych czterech milionów złotych
Następny artykułBarycz bez szans, znakomite zakończenie pierwszej rundy rozgrywek! [FOTO, VIDEO]